Tutaj opisze co można poczytać pooglądać w serwisie :

Tematycznie zacznę od urządzeń na których to właśnie przeglądasz tę treść.

TAK po to są ciastka bym wiedział z jakiego systemu jak i przeglądarki korzystasz łącznie z adresem domowym!!!

Nie obawiaj się zbieram dane i je utylizuje kilkakrotnie nadpisuje na dysku serwera> Zbierane są po to by usprawniać system jak i wasze urządzenia ??? Jak???? przecież działa

Złe wysłowienie(napisanie) a duże znaczenie już tłumaczę.

Usprawnić w moim znaczeniu wykorzystać maszynę na tyle by się nie zużywała i zarobiła na nową z zyskiem jakim jest praca danej maszyny niezależnie od pełnionej funkcji typu przeglądanie internetu lub też kopaczki do ziemniaków.

Interpunkcja niezbyt przejmuje się jeżeli komuś to przeszkadza to i moja osoba będzie przeszkadzać . w serwisie pisze np LX i umówione lub link do tłumaczenia jest dostępny w tym wypadku LX (oznacza LinuX) czemu X ?

eXtrime system dalej ekstramalnie experymentalnie najważniejsza na dzień 27 stycznia 2020 roku 23:47 Poland time jest EXTERMINATION

Stąd też powstanie nowy projekt związany tematycznie z powyższymi zagadnieniami .Nie wiem czy zrozumiałe czy też nie ale jeżeli choć w jakimś stopniu TAK to treść JEST DLA Ciebie!!!

Teksty nie odnoszą się tylko do komputerów lecz też do tematyki budowlanej oraz innych ogólną-dostępnej ciekawej wiedzy którą to znajduje i wykorzystuje by łączyć dwie na raz by powstało coś prostszego.